O nás

 

Jsme společnost, která se zabývá profesionální zvukovou a akustickou technikou již od roku 1999. Tato dlouhodobá praxe v oboru nás naučila klást vysoké nároky na vybavení a služby zákazníkům. Vysoký standard na kvalitu a efektivitu přinášíme nyní i v oblasti akustických prvků. Za důležité vnímáme i estetické nároky daných prostor s důrazem na detail a atmosféru, originální, atraktivní i netradiční design, který však koresponduje s představami a životním stylem klienta, prostor pro kreativitu a radost z naší práce, která je zároveň naším velkým koníčkem.

 

Společnost AcousticDesign® byla založena, aby propojila originální a vysoce kvalitní prvky portugalské značky JOCAVI® s českým trhem. Nabízíme velmi pestrou nabídku akustických panelů pro co nejlepší profesionální i domácí audio. Díky svému nadčasovému designu oživí a výrazně promění prostor a jeho atmosféru. Tyto akustické prvky se velice snadno aplikují  na stropy, či stěny a nabízí celou řadu jak estetických, tak technologických řešení. Volba a rozvržení prvků bývá samozřejmě nejlepší již při samotné výstavbě, akustické prvky JOCAVI® umožňují svou modulárností, jednoduchou instalaci i v prostorách, kde je potřeba akustický komfort řešit dodatečně.

Akustiku místnosti je nejlepší řešit vždy individuálně s ohledem na tvar a účel místnosti, její zařízení a umístění zdroje zvuku. Je nutné definovat, co je v daném prostoru zapotřebí akusticky upravit. Rádi Vám pomůžeme s návrhem a výběrem konkrétních akustických prvků a jejich rozmístěním pro optimální výsledek, včetně jejich instalace.

 

Autorizované montáže akustických řešení provádí společnost AVLtechnic, která se mimo jiné zaměřuje na realizaci ozvučení komerčních prostor, restaurací, barů, hudebních klubů, moderní vícezónové ozvučení domácností, ozvučení kinosálů a instalací ozvučení domácího kina.

 

AcousticDesign® přichází na český trh s čtyřmi různými značkami, které nabízí různorodá akustická řešení.

Stručný popis těchto značek: JOCAVI®, ATP®, AS® a IN®.

Značka JOCAVI® je proslulá vynikající kvalitou svých výrobků. Tato společnost se stala vedoucí značkou ve vývoji a výrobě vysoce kvalitních akustických panelů pro profesionální audio segment. Jedinečné difuzory vyrobené ze vzácných surovin a velmi účinné absorbéry na středním a nízkém frekvenčním pásmu jsou největšími a nejvýznamnějšími atributy značky. JOCAVI® je celosvětová referenční značka, která je dobře známá pro svou neustálou potřebou inovace. Její produkty jsou rozděleny do tří kategorií (difuzory, absorbéry a basové pasti).


ATP® Acoustic Treatment Pack. Cenově výhodné akustické sady s jednoduchou instalací. ATP® rozšiřuje nabídku skupinových akustických produktů společnosti JOCAVI® v oblasti s omezenějšími rozpočty. Značka ATP® obsahuje dvacet šest různých modelů. Obsahuje také snadno instalovatelné "pokojové balíčky", které jsou nabízeny v několika typech a velikostech.

AS® Acoustic Shell se specializuje na projektování a stavbu akustických plášťů pro optimální difúzi v divadlech a koncertních sálech. AS® produktový segment je zaměřený na prodej nebo zapůjčování vysoce specializovaných akustických plášťů, které jsou navrženy v laboratořích JOCAVI®.

IN® INDUSTRIAL INSULATION - Společnost JOCAVI® přišla na trh s průmyslovou izolací ve stavebním a průmyslovém segmentu a učinila z této řady produktů specializované prvky, které se uplatňují ve výrobním průmyslu, velkých hangárech, halách, ve veřejné dopravě a sportovních stadionech.

ECOiso® je ekologická produktová řada, kde je pro výrobu použito výhradně 100% přírodních surovin, jako např. korku, kokosových vláken a dřevěných vláken. Recyklované materiály používané při výrobě přípravku Groutpaint® jsou vytvořené z papíru, novin, časopisů, textilu, obalů, lepenky, dřeva či skla. Recyklovatelné materiály těchto produktů se skládají ze dřeva z obnovitelných lesů, HIPS, PETG, EPS, polyesteru, tkaniny, keramiky a dřevotřískových desek. K lakování se používají ekologické barvy na vodní bázi s ekologicky neškodnými barvivy a komponenty bez aktivních rozpouštědel.

 

 malé logo-web

Acoustic perfectionism is our aim...